با توجه به شرایط کرونا در کشور به صورت موقت برای خرید با شماره همراه ۰۹۱۲۱۷۲۹۲۵۴ تماس بگیرید

معرفی دستگاه های کاغذ خوردکن

معرفی دستگاه های کاغذ خوردکن

قبل از اینکه معرفی دستگاه های کاغذ خوردکن بپردازیم، بهتر است این سوال را مطرح نماییم که هدف شما از خرید این نوع دستگاه چیست؟ آیا با کارایی آن آشنا می باشید؟ کاغذ خوردکن ها در واقع برای مواردی همچون از بین بردن کاغذهای محرمانه مفید می باشند. این نوع از دستگاه ها برای ادارات ، سازمان ها و همچنین سایر موارد دیگر مفید می باشند. این مورد می تواند برای مصارف خانگی نیز به زودی استفاده شود و همانند سایر دستگاه های دیگر استفاد از آن برای مصارف خانگی نیز در حال افزایش می باشد.

 

کاربرد دستگاه های کاغذ خوردکن

 

کاربرد دستگاه های کاغذ خوردکن
کاربرد دستگاه های کاغذ خوردکن

 

در صورتی که از کارت خورد کن ها می خواهید استفاده نمایید. ابتدا باید طرز کار آن را آموزش ببینید. کاربرد کاغذ خوردکن ها را به طور ساده می تواند جلوگیری از افشای اطلاعاتی باشد که مایل نیستند هیچ فردی جز شما به آن دسترسی داشته باشد. کیفیت هر یک از این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت می باشد. به همین دلیل تفاوتی ندارد که خرید شما برای مصرف خانگی است یا برای مصارف صنعتی این نوع از پرینترها را خریداری نموده اید، بهتر است ابتدا از نکات لازم برای خرید دستگاه های کاغذ خوردکن لازم را به دست آورید.

 

 

برای خرید رایانه و لب تاپ کلیک کنید.

 

نکات مهم خرید دستگاه کاغذ خوردکن

در صورتی که انتخاب شما این دستگاه ها می باشد.  خوشبختانه با توجه به کیفیت بالایی که برای کاغذ خورد کن های امروزی وجود دارد، می توان مطمئن شد که تمام اسناد و کاغذهای که داشته اید تا حد زیادی به صورت تکه تکه شده و به همین دلیل امکان دسترسی هیچ فردی به آن وجود نخواهد داشت.

 

نکات مهم برای خرید دستگاه های کاغذ خوردکن

بهترین راهنمای خرید را می توان نیازسنجی دانست. هدف شما از خرید این نوع دستگاه چیست؟ بسته به هدف و انتظاری که برای این دستگاه دارید، سرعت ، دقت ، نوع خرد کن و امنیت آن موضوع می یابد. به عنوان مثال اگر برای مکان های کوچک می خواهید از دستگاه های کاغذ خوردکن استفاده نمایید، بهتر است از دستگاه های کوچگ استفاده نمایید زیرا این نوع از دستگاه ها با وجود اینکه تعداد کوجکی را در بر می گیرند، اما می توانند سرعت بالاتری را برای چاپ داشته باشند.

اگر میزان استفاده و برگه های شما برای خرد کردن زیاد می باشد، می توانید از دستگاه های بزرگتر و با حجم بیشتر استفاده نمایید. اما نکته مهم این است که سرعت این نوع از دستگاه ها به دلیل تعداد زیاد  کار با کاغذ خوردکن می تواند پایین تر باشد. اما به تبع آن، مورد مخزن بزرگتری را دارند و به همین دلیل مخزن آنها دیرتر پر می شود.

 

 

برای خرید قطعات کارتریج کلیک نمایید

 

نوع خورد کردن

 

نوع خورد کردن
نوع خورد کردن

 

دستگاه های مختلف هر کدام به نوعی کاغذها را خود می نماید. به همین دلیل ابتدا بسته به نوع اسناد شما بهتر است ابتدا از نحوه بریدن کاغذ ها آگاهی لازم را به دست آورید. خوردکن های رشته های رشته ای به طور معمول کاغذ را در ابعاد دراز تری برش می زنند و به همین دلیل از امنیت بالایی برخوردار نیستند. بنابراین در صورتی که امنیت از بین رفتن و عدم خوانا بودن اطلاعات و محتویات کاغذ مورد نظر برای شما بسیار مهم است توصیه می نماییم که از این نوع کاغذ خورد کن استفاده نمایید.

نوع دیگر کاغذخورد کن ها وجود دارند که برگه ها را به صورت متقاطع خورد می نماید و به همین دلیل شاید نسبت به نوع اول برگه ها را ریزتر خورد نماید اما باز هم شاید احتمال خوانا شدن اطلاعات برای دیگران وجود داشته باشد. البته خوانایی این مطلب کار آشنانی نخواهد بود اما باز هم بهتر است نهایت دقت را داشته باشید زیرا بهتر است جانب احتیاط را رعایت نمایید. و در صورتی که اطلاعات شما محرمانه و یا مخفیانه می باشد، بهتر است از این نوع دستگاه های کاغذ خوردکن استفاده ننماید.

نوع سوم این دستگاه هایی هستند که نحوه خورد کردن آن ها به این صورت است که در حدی برگه های مورد نظر را خورد می نمایند که شبیه به پودر می شود . به همین دلیل بهترین نوعی که می توان برای کاغذخورد کن ها و از بین بردن اطلاعات محرمانه نام برد، همین نوع است. این نوع از دستگاه ها به خرد کن های میکروکات (پودری) معروف می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X