با توجه به شرایط کرونا در کشور به صورت موقت برای خرید با شماره همراه ۰۹۱۲۱۷۲۹۲۵۴ تماس بگیرید

قیمت پرینترهای رنگی لیزری A3

قیمت پرینترهای رنگی لیزری A3

قیمت پرینترهای رنگی لیزری A3: پرینترهای HP اچ پی را بر اساس تکنولوژی چاپ به دو دسته شامل پرینترهای لیزری و پرینترهای جوهرافشان تقسیم می کنند. پرینترهای لیزری سرعت چاپ بالاتری دارند. این پرینترها اگرچه قیمت خرید ابتدایی بالاتری دارند اما هزینه شارژ در آن ها به مراتب پایین تر از انواع جوهرافشان می باشد. در پرینترهای لیزری توان کار ماهیانه بسیار بیشتر از انواع جوهرافشان است. بنابر آنچه گفته شد، پرینترهای لیزری مناسب اداره ها و سازمان های بزرگ، با تعداد چاپ بالا می باشند. در پرینترهای جوهرافشان کیفیت چاپ بسیار بهتر از انواع لیزری بوده؛ در نتیجه مناسب چاپ اسناد رنگی که کیفیت چاپ در آن ها برای شما حائز اهمیت است، می باشد.

همچنین بر اساس نوع، می توان پرینترها را به دو دسته ی پرینترهای رنگی و پرینترهای سیاه سفید تقسیم نمود. چاپگرهای رنگی علاوه بر چاپ اسناد به صورت رنگی، توانایی چاپ اسناد را به صورت سیاه و سفید را نیز دارند. اگر قصد چاپ اسناد را به صورت رنگی و سیاه سفید به صورت همزمان، و با مقدار مصرف بالا دارید، چاپگرهای رنگی لیزری گزینه ی مناسبی می باشند. پرینترهای جوهرافشان توانایی چاپ اسناد را به صورت رنگی و سیاه سفید دارند. در این پرینترها به دلیل بالا بودن هزینه ی مواد مصرفی ، صرفا برای چاپ اسناد رنگی و با کیفیت بالا استفاده می شوند. در صورت نیاز به چاپگر برای چاپ اسناد به صورت صرفا سیاه سفید هستید؛ پرینترهای سیاه سفید لیزری گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهند بود.

نوع دیگری از تقسیم بندی چاپگرها؛ تقسیم آن ها بر اساس کارکردشان می باشد. بر این اساس پرینترها را به سه دسته شامل پرینترهای تک کاره، پرینترهای سه کاره و پرینترهای چهار کاره تقسیم می کنند. چاپگرهای تک کاره قابلیت پرینت اسناد را ارائه می دهند. چاپگرهای سه کاره؛ دارای ویژگی های پرینت، کپی و اسکن اسناد می باشند . در چاپگرهای چهار کاره علاوه بر پرینت، کپی و اسکن اسناد، قابلت فکس نیز در دستگاه تعبیه شده است.

اکثر پرینترها قابلیت چاپ اسناد را منحصرا به صورت A4 دارند. در تعداد کمی از انواع پرینتر می توان اسناد را به صورت های A4 و A3 همزمان چاپ کرد. برای اطلاع از قیمت پرینترهای رنگی لیزری A3 به فروشگاه اینترنتی هپتک، نمایندگی محصولات HP اچ پی مراجعه کنید.

قیمت پرینترهای رنگی لیزری A3
X