با توجه به شرایط کرونا در کشور به صورت موقت برای خرید با شماره همراه ۰۹۱۲۱۷۲۹۲۵۴ تماس بگیرید

معرفی پرینترCP1025

معرفی پرینترCP1025

معرفی پرینترCP1025 : برای معرفی پرینترCP1025 باید بگوویم که پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل CP1025 دستگاهی است تک کاره که قابلیت چاپ عکس و متن های رنگی را نیز دارد. اگر حجم پرینت روزانه ای در حدود ۱۲۰ برگ دارید این پرینتر را به شما پیشنهاد می کنیم. پرینترهای  CP1025 اچ پی در چند مدل مختلف در بازار وجود دارند. تفاوت این چند مدل در وجود و یا نبود قابلیت هایی از جمله چاپ دو روی اتوماتیک، قابلیت شبکه شدن از طریق اترنت و وایرلس می باشد. محصولی که مشاهده میفرمایید مدل ۱۰۲۵ است که این دستگاه قابلیت شبکه شدن از طریق وایرلس و اترنت را ندارد. گزینه هایی همچون چاپ دو رو بر روی این مدل تعبیه نشده است. سرعت چاپ این دستگاه برای چاپ های سیاه و سفید و رنگی در حدود ۱۶ برگ در دقیقه است.

معرفی پرینترCP1025
درباره کارتریج پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل CP1025

پرینترهای لیزری از کارتریج تونرهای لیزری استفاده می کنند. کارتریجی که دستگاه HP CP1025 پشتیبانی می کند از نوع HP 126A LaserJet Toner Cartridge می باشد.دستگاه ۱۰۲۵ نیز هر کدام ظرفیتی در حدود ۱۲۰۰ برگ دارند. البته این نکته را هم باید اضافه کنیم که کارتریج های نصب شده بر روی دستگاه های تازه خریداری شده اچ پی از نوع استارتر هستند. این کارتریج ها ظرفیت چاپ کمتری دارند. خوشبختانه با وجود متخصصان توانمند ایرانی و همچنین برادران کشور دوست و همسایه یعنی چین، کارتریج های اچ پی قابل شارژ هستند و جای نگرانی بابت پرداخت هزینه های زیاد برای خرید کارتریج اصلی شرکت اچ پی نیست.

البته شارژ کارتریج های جدید اچ پی سخت تر شده و نیاز به تعویض و خرید چیپ های خاص می باشد که ما در هپتک، در این مرحله شما را راهنمایی خواهیم کرد.

برای اطلاع از مشخصات محصولات اچ پی به فروشگاه اینترنتی هپتک مراجعه کنید

X