با توجه به شرایط کرونا در کشور به صورت موقت برای خرید با شماره همراه ۰۹۱۲۱۷۲۹۲۵۴ تماس بگیرید

پرینترهای چندکاره HP

پرینترهای چندکاره HP

پرینترهای چندکاره HP: پرینترهای HP اچ پی بر اساس تکنولوژی چاپ به دو دسته ی پرینترهای لیزری و پرینترهای جوهرافشان تقسیم بندی می شوند. پرینترهای لیزری نسبت به پرینترهای جوهرافشان قیمت ابتدایی بالاتری دارند. هزینه های شاژ مجدد در پرینترهای لیزری نسبت به نوع جوهرافشان بسیار مقرون به صرفه است. با توجه به این ویژگی در صورتیکه میزان استفاده شما از پرینتر زیاد می باشد، پرینترهای لیزری گزینه مناسبی برای شما خواهند بود. به علاوه سرعت چاپ در این پرینترها بالا بوده و به سرعت می توانید اسناد خود را چاپ کنید. اگر در یک مرکز تخصصی چاپ عکس های رنگی فعالیت دارید و یا نیازمند چاپ اسناد با کیفیت رنگی بالا هستید، پرینترهای جوهرافشان گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهند بود.

پرینترها را بر اساس نوع پرینتر هم به دو دسته ی پرینترهای رنگی و پرینترهای سیاه و سفید تقسیم می کنند. در پرینترهای رنگی قابلیت چاپ اسناد به صورت های رنگی و سیاه و سفید وجود دارد. پرینترهای سیاه و سفید اسناد را به صورت سیاه و سفید چاپ می کنند. پرینترهای لیزری به دو نوع پرینترهای لیزری رنگی و پرینترهای لیزری سیاه و سفید موجود می باشند. در صورتیکه نیاز به چاپ اسناد به صورت هم رنگی و هم سیاه و سفید باشید؛ پرینترهای لیزری رنگی گزینه مناسبی برای شما خواهند بود. پرینترهای جوهرافشان به صورت رنگی موجود می باشند. اگرچه این پرینترها قادر به چاپ اسناد به صورت سیاه و سفید هم میباشند، اما به دلیل بالا بودن هزینه ی مواد مصرفی در این نوع پرینترها، برای چاپ اسناد سیاه و سفید از این نوع پرینترها معمولا استفاده نمی کنند.

از نظر کاربری پرینترهای HP اچ را به دو نوع کلی پرینترهای تک کاره و پرینترهای چند کاره تقسیم می کنند. پرینترهای تک کاره تنها می توانند اسناد را چاپ کنند و قابلیت دیگری ندارند. پرینترهای چند کاره HP خود شامل پرینترهای سه کاره و پرینترهای چهارکاره می باشند. پرینترهای سه کاره قابلیت چاپ، کپی و اسکن اسناد را دارند. در پرینترهای چهارکاره علاوه بر چاپ، کپی و اسکن، قابلیت فکس هم در چاپگر وجود دارد. برای اطلاع از ویژگی ها و قیمت پرینترهای چندکاره HP به فروشگاه اینترنتی هپتک، نمایندگی محصولات HP اچ پی مراجعه فرمائید.

پرینترهای چندکاره HP
X