با توجه به شرایط کرونا در کشور به صورت موقت برای خرید با شماره همراه ۰۹۱۲۱۷۲۹۲۵۴ تماس بگیرید

کارتریج اصل HP اچ پی

کارتریج اصل HP اچ پی

کارتریج اصل HP اچ پی: چاپگرها را بر اساس فناوری چاپ به دو نوع کلی پرینترهای لیزری و پرینترهای جوهرافشان تقسیم می کنند. تکنولوژی چاپ در این دو نوع چاپگر متفاوت است. پرینترهای لیزری از پودر برای چاپ اسناد استفاده می کنند. ماده ی مصرفی در پرینترهای جوهرافشان، جوهر می باشد. کیفیت چاپ در پرینترهای جوهرافشان بهتر است. این در حالی است که برای چاپ دقیق اسناد با سرعت بالا نیاز به پرینترهای لیزری پیدا می کنید. در پرینترهای لیزری از کارتریج های لیزری استفاده می شود.نوع کارتریج در پرینترهای جوهرافشان از نوع جوهرافشان می باشد.

کارتریج های لیزری با استفاده از تکنولوژی لیزری اسناد را چاپ می کنند. این کارتریج ها دارای دو بخش به نام های تونر و درام هستند. محفظه ای که پودر در آن وجود دارد، تونر نامیده می شود. درام ابزاری می باشد که باعث چاپ پودر روی کاغذ می شود. دو نوع کارتریج لیزری وجود دارد: کارتریج های رنگی و کارتریج های مشکی. کارتریج های رنگی دارای یکی از رنگ های آبی، زرد و یا قرمز هستند. در کارتریج های مشکی هم تنها رنگ مشکی وجود دارد. پرینترهای لیزری رنگی دارای هر سه کارتریج رنگی و یک کارتریج مشکی هستند. در پرینترهای لیزری سیاه و سفید، تنها یک کارتریج مشکی وجود دارد.

در کارتریج های جوهرافشان قسمتی به نام هد وجود دارد. هد جوهر را بر روی کاغذ انتقال می دهد و باعث چاپ اسناد می شود. معمولا در پرینترهای جوهرافشان چهار عدد کارتریج وجود دارد: سه کارتریج رنگی به رنگ های آبی، زرد و قرمز وهمچنین یک کارتریج مشکی. پرینترهای جوهرافشان تخصصی دارای دو کارتریج مازاد به رنگ های آبی روشن و قرمز روشن می باشند. این پرینترها برای چاپ تخصصی عکس ها کاربرد دارند.

کارتریج اصل HP اچ پی: کارتریج های HP اچ پی در دو مدل اورجینال و طرح در بازار ایران موجود می باشند. تفاوت کارتریج طرح و اورجینال در کیفیت و کشور سازنده کارتریج می باشد. کارتریج های اورجینال اچ پی محصولی از شرکت اچ پی می باشند که قیمت بسیار بالایی دارند. کارتریج های طرح ساخت کشورهای مختلفی از جمله چین ، سنگاپور و ایران هستند و قیمت بسیار پایین تری نسبت به مدل اصل دارند. کارتریج های طرح کیفیت پایین تری نسبت به کارتریج های اورجینال دارند اما در مقایسه با قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشند. برای اطلاع از قیمت انواع کارتریج های HP اچ پی به فروشگاه اینترنتی هپتک مراجعه فرمائید.

کارتریج اصل HP اچ پی
X