با توجه به شرایط کرونا در کشور به صورت موقت برای خرید با شماره همراه ۰۹۱۲۱۷۲۹۲۵۴ تماس بگیرید

تعمیر پرینتر در سعادت آباد

تماس با مرکز تعمیر پرینتر در سعادت آباد

یکی از علت های مراجعه شما به وب سایت نمایندگی HP اچ پی این است که احتمالا دستگاه شما دچار مشکل شده است و به همین دلیل به دنبال راهی برای حل این مشکل می باشید. در صورتی که پرینتر شما نیاز به تعمیر دارد توصیه می نماییم که به هیچ عنوان خودتان برای تعمیر آن اقدام ننمایید و پس از تماس با مرکز تعمیر پرینتر در سعادت آباد این کار را به آنان بسپارید. مرکز تعمیر پرینتر سعادت آباد نمایندگی اچ پی به صورت تخصصی دستگاه شما را تعمیر می نماید.

 

راه های برقراری ارتباط با تعمیرکاران نمایندگی HP اچ پی : 

تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۸۶۷۸۸۵ و ارسال پیام به آدرس ایمیل:info@heptak.com

 

 

شماره تماس تعمیر پرینتر در سعادت آباد

 

شماره تماس تعمیر پرینتر در سعادت آباد
شماره تماس تعمیر پرینتر در سعادت آباد

 

در صورتی که مایل به تعمیر پرینتر توسط کارشناسان نمایندگی اچ پی ما می باشید، می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۸۶۷۸۸۵ تماس حاصل نمایید. پس از برقراری تماس با کارشناسان ما، تعمیرکاران در محل حضور می یابند . چنانچه دستگاه شما دچار مشکلی شده است که می توان با یک سوال اقدام به رفع آن نمایید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در صورتی که با ارائه راه حل و راهنمایی های لازم بتوان آن را رفع نمود، حتما شما را راهنمایی خواهند نمود.

یکی از نگرانی هایی که کاربران در رابطه با تعمیر پرینتر خود دارند ، در رابطه با تعویض قطعات می باشد. قطعات تعویض شده در نمایندگی ما اصل بوده و به همین دلیل جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود نخواهد داشت. زیرا ما با خود شرکت های اصلی در ارتباط هستیم و همین مسئله یکی از تفاوت های مرکز تعمیر پرینتر در سعادت آباد ما با سایر تعمیرکاران دیگر تهران است.

 

برای خرید انواع پرینتر کلیک کنید.

 

خدمات مرکز تعمیر پرینتر در سعادت آباد

  • در صورتی که کارتریج شما دچار مشکل شده باشد، فورا قطعات اصلی کارتریج و تونر را برای شما تعمیر و یا تعویض می نمایند.
  • رفع مشکلات مربوط به پلاتر ها
  • به روزرسانی  Firmware برای رفع نمودن ایرادهای مربوط به نرم افزارها
  • شارژ کارتریج  به صورت رایگان
  • تست تمامی قطعات معیوب و مشکل دار
  • ارائه مشاوره در زمینه خرید هد پرینتر 

 

تعمیر پرینتر نمایندگی ها چه تفاوتی با سایر مراکز  دارد؟

 

تعمیر پرینتر نمایندگی ها چه تفاوتی با سایر مراکز  دارد؟
تعمیر پرینتر نمایندگی ها چه تفاوتی با سایر مراکز  دارد؟

 

همانطور که می دانید بسیاری از قطعات پرینترها در ایران کمیاب هستند و در اغلب موارد قطعات اصلی بر روی این دستگاه ها پیاده نمی شود. در پرینترها با توجه به حساسیت بسیار بالایی که این دستگاه ها دارند، خرابی یکی از قطعات آنان می تواند موجب خرابی سایر قطعات دیگر شود. یکی از مزیت های بزرگ نمایندگی ها این است که تمام قطعات را دارند و همچنن هیچ گونه نکرانی در رابطه با اورجینال نبودن آنها نخواهید داشت.

از دیگر مزیت هایی می توان برای تعمیر پرینتر در سعادت آباد برشمرد، تخصص بالای آنان برای تعمیر انواع پرینتر می باشد و آشنایی آنها با انواع پرینترهای روز دنیا می باشد. به همین دلیل شما نگرانی در رابطه با اینکه دستگاه شما برای این تعمیرکاران ناشناخته باشد و یا آشنایی با آن نداشته باشند، کاملا بی مورد خواهد بود.

قطعا هزینه ها یکی از مهم ترین مواردی است که افراد برای سپردن کار خود به دیگران دارند و مایلند مبلغ کمتری را پرداخت نمایند. نمایندگی ها به دلیل بی واسطه بودن، هزینه کمتری را برای مشتریان خواهند داشت.

 

برای اطلاع از قیمت خرید دستگاه پرینتر ، کاتریج و تونر کلیک کنید.

 

آیا پرینتر پس از تعمیر به حالت اولیه باز خواهد گشت؟

بعضی از قطعات شما ممکن است تنها در برخی از موارد جزئی دچار مشکل شده باشند که پس از بررسی به راحتی می توان آن را اصلاح نمود. اما در برخی از موارد دیگر شاید حتی با تعمیر نتوانید به صورت بلند مدت از آن استفاده نمایید. بنابراین آتچه می تواند تعیین کننده این موضوع باشد، در واقع نوع دستگاه شما و میزان خرابی آن خواهد بود. پس از اینکه پرینتر شما تعمیر شد، حتما توسط تعمیر پرینتر در سعادت آباد تست خواهد شد تا هرگونه مشکل را بررسی نمایند.

برای استفاده از خدمات تعمی و تعویض قطعات و همچنین خرید پرینتر با شماره های ۰۲۱۸۸۸۶۷۸۸۵ تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X