سفارش کالا

در صورتیکه کالای مورد نظر شما در سبد کالای فروشگاه اینترنتی هپتک وجود داشت، شما می توانید با انتخاب گزینه “اضافه به سبد خرید” اقدام به خرید نمایید. در صورتیکه کالای مورد نظر شما در بین کالا های موجود در سایت وجود نداشت و یا شما نیاز به مشاوره اطلاعات فنی بیشتری داشتید می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت کالای مورد نظر خود از طریق تماس با شماره های شرکت با کارشناسان فروش هپتک در اسرع وقت ارتباط برقرار نمایید. جهت پیگیری کامل خرید و سفارشات خود حتما قبل از ثبت سفارش و یا انجام هر گونه عملیات، در سایت ثبت نام کنید.

روشهای پرداخت وجه

پرداخت آنلاین: بهترین روش پرداخت استفاده از روش پرداخت آنلاین می باشد. پرداخت آنلاین در تمامی مراحل خرید و ثبت سفارش فعال بوده و شما می توانید پس از نهائی کردن سفارش خود وجه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمائید. لازم به ذکر است جهت استفاده از سیستم پرداخت آنلاین، کارت بانکی شما باید دارای رمز دوم باشد، در غیر این صورت با مراجعه به خود پرداز و یا شعب بانک مربوطه نسبت به فعال کردن رمز دوم کارت خود اقدام فرمائید. واریز بانکی: در صورتیکه به هر علت امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست شما می توانید با مراجعه به بانک، مبلغ سفارش خود را به یکی از حسابهای تعیین شده واریز فرمائید و یا با روشهای متنوع پرداختهای الکترونیکی غیر حضوری از طریق سایت بانک خود اقدام به پرداخت نمائید. لازم به ذکر است پس از واریز وجه حتما اطلاعات واریزی خود را در سیستم ثبت فرمائید. مشتریان تهرانی می توانند وجه کالای مورد نظر خود را هنگام دریافت کالا پرداخت نمایند

بازپرداخت وجه و انصراف از ارسال کالا

در صورتیکه به هر دلیلی پس از واریز وجه و قبل از ارسال کالا از خرید منصرف شدید، درخواست بازپرداخت وجه خود را به صورت مکتوب در سایت ثبت نمائید یا تماس حاصل فرمایید تا سفارش شما کنسل شده و مبلغ واریزی شما به حساب شما عودت داده شود.

ارسال کالا

سفارشات شهرستان: انتخاب نحوه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد و هپتک سفارشات را بنا به نظر مشتری توسط پیک ، تیپاکس ، پست ، شرکتهای مسافربری ، باربری و بار هوائی برای شما ارسال می کند. سفارشات تهران: در صورتیکه شما ساکن تهران باشید پس از ثبت سفارش جهت ارسال کالا با شما تماس گرفته می‌شود. چنانچه این تماس به هر علتی انجام نشد حتماً با ما تماس بگیرید. با توجه به اینکه تمامی اطلاعات ، تصاویر و مشخصات کالاها به همراه قیمت های آنها در سایت توسط نیروی انسانی ثبت می گردند لذا احتمال اشکال وجود دارد. در صورت وجود هرگونه اشکال در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت هپتک، حق بی اثر نمودن سفارش و یا خرید انجام شده برای فروشگاه محفوظ بوده و در صورت وجود مغایرت در مشخصات کالاها مرجع مورد استناد سایت اصلی تولید کننده کالا می‌باشد.